Güncel Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

6. GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİREN ZONSİAD’DA NEJDET TISKAOĞLU YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD), 6. genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurula, birçok iş insanı, sanayici ve siyasetçi katılım gösterdi. Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Başkanı Ziya Öncan, Büyük Birlik..

6. GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİREN ZONSİAD’DA NEJDET TISKAOĞLU YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD), 6. genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurula, birçok iş insanı, sanayici ve siyasetçi katılım gösterdi. Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Başkanı Ziya Öncan, Büyük Birlik Partisi Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Servet Öztaş, Yeniden Refah Partisi STK’dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Ece ve Karadeniz Ereğli Kızılay Başkanı Kürşat Yağız konuşmalarda bulunurken desteklerini de ilettiler.

Nejdet Tıskaoğlu tek aday olarak girdiği başkanlık seçiminde üyelerin büyük desteğini alarak yeniden başkanlığa seçildi. Genel kurulda yapılan konuşmada Tıskaoğlu, derneğin önümüzdeki dönemdeki hedefleri ve projeleri hakkında bilgi verirken, üyeler arasında dayanışmanın ve işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Ayrıca, Zonguldak’ın ekonomik ve sanayi potansiyelini daha da güçlendirmek adına çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

ZONSİAD 6. genel kurulu, katılımcıların istişare ve teşvik dolu konuşmalarıyla ve demokratik bir ortamda gerçekleşirken, Nejdet Tıskaoğlu’nun yeniden başkan seçilmesi derneğin geleceği adına umut verici bir adım olarak değerlendirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL