Karabük

Safranbolu’da yollar yenileniyor

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Bakım ve Onarım Şefliği tarafından vatandaşların ve esnafların talebi üzerine Yeni Mahalle Sadri Artunç Caddesi üzerinde iki şeritten oluşan deforme yolda yenileme çalışması başlatıldı. Bin 200 metre …

Safranbolu’da yollar yenileniyor

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Bakım ve Onarım Şefliği tarafından vatandaşların ve esnafların talebi üzerine Yeni Mahalle Sadri Artunç Caddesi üzerinde iki şeritten oluşan deforme yolda yenileme çalışması başlatıldı.

Bin 200 metre uzunluk ve 14 metre genişliğindeki bölünmüş yolda 600 metreküp asfalt kazıma işlemi yapılarak 400 ton asfalt serildi.

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, ekiplerin olması gerekenden daha da hızlı çalışarak ana arterin büyük bir kısmını yenilediğini belirtti. Köse, “Safranbolu’nun en önemli noktalarından biri olan Sadri Artunç Caddesi’nde iki şeritte toplan bin 200 metre uzunluğundaki ana arter, olması gereken süreden çok daha önce bitti. Safranbolu’nun geleceğini birlikte belirlediğimiz vatandaşlarımızın yoğun talebi üzerine, Safranbolu’nun trafik açısından en işlek caddesi, Sadri Artunç Caddesi 4 günde yenilendi. Bizler işimize dört elle sarıldıkça Safranbolu hep daha ileriye gidecektir. Tüm mesai arkadaşlarıma gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL