Gündem Kdz.Ereğli Manşet

MSÜ öğrencileri, Kdz. Ereğli Belediyesi’nde…

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Deniz Harp Okulu öğrencileri, Kdz. Ereğli Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kdz. Ereğli’nin Deniz Kuvvetleri’yle bütünleşmiş bir kent olduğunu belirterek, “Türk Silahlı Kuvvetleri ile..

MSÜ öğrencileri, Kdz. Ereğli Belediyesi’nde…

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Deniz Harp Okulu öğrencileri, Kdz. Ereğli Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kdz. Ereğli’nin Deniz Kuvvetleri’yle bütünleşmiş bir kent olduğunu belirterek, “Türk Silahlı Kuvvetleri ile iftihar ediyoruz, sizlerle gurur duyuyoruz. Geleceğin komutanları olan sizlere eğitimlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Deniz Harp Okulu öğrencilerini başkanlık makamında ağırladı.

Başkan Posbıyık, eğitimleri kapsamında Kdz. Ereğli Liman’ını ziyaret eden Deniz Harp Okulu öğrencilerini belediye girişinde törenle karşıladı. Birlik Komutanı Dz.Alb. Volkan Salih Eser, Dz.Yb. İbrahim Dilek, Dz.Yb. Yasin Yahşi ve öğrencilere ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Posbıyık; “Başta komutanlarımız olmak üzere öğrencilerimize selam ve sevgilerimi iletiyorum. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kdz. Ereğli Deniz Kuvvetleriyle bütünleşmiş bir kenttir. Bu bütünleşme bütün alanlarda mevcut. Gayet iyi ilişkilerimiz var. Sizleri burada görmek mutluluk verdi. Silahlı Kuvvetlerimizle, Deniz Kuvvetlerimizle iftihar ediyoruz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Geleceğin komutanları olan sizlere eğitimlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Dz.Alb. Volkan Salih Eser de Ereğli’de bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Ziyaretin sonunda karşılıklı hediyeleşme gerçekleşti ve hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL